Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs

Nodokļu nauda turpinās izlikties par ziedotājiem un kritiku pret nejēdzīgajiem, pelnīšana internetā forums bloķēšanas pasākumiem pēc iespējas mazāku - slēpt nespēju ar nodokļu naudas izraidīšanu. Ziedotāji izliekas, nedomājot. Labi, ka vēlēšanas ir tikai pēc 10 mēnešiem, pretējā gadījumā viņi būtu sajukuši vēl vairāk, vismaz paziņoja, ka ir sajaukti, jo atmaksāt paziņoto ir tāda lieta. Laba Kelle kunga analīze. Principā CDU ir tikpat laba kā mirusi un nobriedusi lai viņus apēstu pa kreisi un tamlīdzīgi. Laikam to gribēja Merkele, jo viņai bija jāupurē CDU priekšsēdētāja amats, lai netiktu gāzta arī kā labākais piecu kriptonauda, ​​ko ieguldīt.

Tas NPS būtu bijis nopietnākais objektam opcijas nav atribūta binārs. Es arī redzu Frīdrihu Merzu kā vienīgo, kurš vēl kaut ko varētu ietaupīt, bet tas maksās daudz enerģijas un kas zina, vai Merkele neturpinās. Dem Koronavīrusa ekstrēmists Söder ko vada atkarība no narcistiskas piegādes, tas ir par personisku, pēc iespējas pašsveikinošu pasākumu kā ieguldīt bitcoin no austrālijas. Pēc Ärzteblatt domām, PCR testam ir tikai ļoti ierobežota informatīvā vērtība :. Tiek saukti "pozitīvi PCR pārbaudīti". Tāda informācija kā " Šķiet, ka CSU tautas krāpnieks Zēders to nespēj redzēt, vai arī viņš ir liekulīgs un guļ. PCR testu jo īpaši maldina valdības politiķi un valdības pakļautie RKI pseidozinātnieki, lai maldinātu. Piemēram, par biedēšanas taktiku un uz to balstīto ieinteresēto pilsoņu aizstāvju iepriekšēju liekulību var teikt, ka to izmanto tikai, lai izmērītu iepriekšminēto tautas maldinātāju trakojošo statusu.

Iegādātais štats vai. Nodevēji mediji piedalās šajā populārajā maldināšanā, un iedzīvotājiem par to jāmaksā ar obligātu maksu. Viņa pārbaudīs, kāpēc federālās un štatu valdības ir noteikušas vēl nebijušus ierobežojumus un kādas ir cilvēku sekas. Fonds atbalsta arī zinātniskos pētījumus " ÖRR nebūt nav demokrātijas stūrakmens, bet gan valdības politikas līdzdalībnieks - tiesas ziņošana un valdības propaganda pret tiesībām uzlikt obligātās nodevas. Nepotisms plaukst blakus bagātīgām algām ar ÖRR vai nodevēju medijiem, un tas, protams, arī tā būtu jāturpina, tikai labāk apmaksāts.

Šeit mums ir viens - no ārējā spēka apļa:. Kārtējo reizi runa ir par CDU liekulību, labi zinot, ka kritikai tik un tā nav nekādas ietekmes. Kas viņu īsti traucē, ļoti skaidri atklāja Bavārijas premjerministrs. Šīs valsts iedzīvotājus tracina sazvērestības teorijas un apgalvojumi, ka vīruss pat neeksistē. Galu galā tas grauj visu stratēģiju un vēlmi piedalīties. Un, starp citu, uz šīm desmit stundu ilgajām premjerministra konferencēm nav jāmaksā atrakciju nodoklis, "jo mēs nokļūstam no simtās līdz tūkstošai un visi vienmēr meklē nepilnību". Koronavīrusu ekstrēmistu Zēderu, kurš vienmēr provocē un meklē argumentus sevis pārspīlēšana ar visspēcīgāko visu pārējo devalvāciju un citu sevis pielāgošanuit kā satrauc pārāk daudz strīdu un ka viņam ir jāpamato katrs atsevišķais pasākums un tiesas prāvas.

Pēc tam viņš piesaista kritiķus un saka, ka viņi apgalvotu, ka vīruss nepastāv, kas, protams, ir pilnīgi pārspīlēts. Drīzāk ir pareizi, ka vīruss tiek pārvērtēts un ka daudzi pasākumi, kas arī ir ļoti kaitīgi, nav proporcionāli riskam. Neskatoties uz vissmagākajiem Bavārijā paziņotajiem pasākumiem, z. Tāpēc Zēdera pasākumi nav tieši vainagojas panākumiem. Pēc tam viņš tiek ierasti novērtēts kā ārkārtīgi strādīgs pilsoņu pārstāvis, kurš nevairās no nepatīkama darba un neatzīst, ka daudzi viņa kolēģi zina par viņa lūgumu sevi prezentēt kā politisku augsto lidotāju ar tālu pārspīlēti pasākumi, prasības un citi kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē zināmie un uzspiest sevi kā kanclera kandidātu.

Fakts ir tāds, ka Sēders, FK Bayern Politiskās neveiksmes pat nav sapratušas, ka z. Šķiet tikai svarīgi, alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs politiķi var izlikties par glābējiem. Zoderam vajadzētu būt pirmajam, kurš vakcinēts, un viņam jādod arī tas, ko valsts ārsts Volfgangs Leipcigers gribēja injicēt Gustlam Mollatham, kurš pēc tam tika piespiedu psihiatrs, lai viņu uz visiem laikiem izslēgtu.

Varbūt kaut kas pret neprāta profilēšanu, ja ir kaut kas pret to. Mollath, kuru valsts, tostarp Bavārijas tiesu sistēma, slikti nodeva, vēlāk tika atkārtoti mēģināts un beidzot atbrīvots, pateicoties Süddeutsche Zeitung izglītības darbam. Viņam bija jākompensē brīvajai Bavārijas valstij ar alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs.

 • Atgādinām: Merkele vispirms cītīgi cīnījās, lai atbrīvotos no
 • Gci tirdzniecība
 • Atbildīgie plašsaziņas līdzekļi arī pilnībā, precīzi un detalizēti apgalvotu Dobrindtu Demokrātijas sadalīšanās ļaujiet AFD paskaidrot, ja vien viņš uzreiz neatzīst, ka ir tipisks CSU stulbs pļāpātājs, kurš ir pārspīlēts ar tīšu nodomu sabojāt savu reputāciju.
 • Svētku un neaizmirstamie datumi maijā. Nozīmīgu un neaizmirstamu datumu kalendārs
 • Medus slazds ir slepens spiegu ierocis. Spiegošana - nozieguma veids

Sargieties no bīstami nespējīgā, apmācītā siekalu lāpītāja Markusa Zēdera: Ja pašpasludinātais krīzes pasaules čempions kaut ko paņem, neatkarīgi no tā, kur un ko, viņš profilēšanas trakumā no tā izdara vainagu, lai sevi apbrīnotu proklamēšanu. Viņš zina tikai sevi un ir steidzies ar pirmo nevajadzīgo bloķēšanu un tādējādi ir ievērojami veicinājis miljardu dolāru lielu zaudējumu 3 ciparu diapazonā. Abas cieš arī no visstingrākajām kļūdu noliegumiem, un tagad ir jāuzmanās, lai tās neradītu vēl lielāku kaitējumu, īpaši vakcinējot. Zēderu var uzskatīt tikai par negatīvu rādītāju. Viss, ko viņš dara, ļoti labākais piecu kriptonauda, ​​ko ieguldīt, ir pilnīgi nepareizs. Kā mediji mūs maldina ar aptaujām - un kas patiesībā notiek demonstrācijās. Aptaujas, kuras tagad pasūtu pats, bieži sasniedz pilnīgi atšķirīgus rezultātus. Tas vienmēr ir atkarīgs no Laskets ir aizkustinoši noraizējies par Koronas ekonomiku: Miljonu vērts pasūtījums viņa dēla biznesa partnerim. Labuma guvēju un labuma guvēju vidū nav alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs par netaisnību, taču no tā tiek mēģināts pat lāpīt ar labu cilvēces stāstu.

CSU locekļi var, kā jau fon Falthauzers jau Komentētāji, kuri iebilst pret daudzajiem CSU atbalstītājiem, kuri tur raksta vai kuri ir rakstījuši kā CSU pielūdzēji un kuri nolaiž bikses CSU pielūdzējiem, tiek bloķēti pēc pavēles no augšas - cenzūra arī komentāru apgabalā. Drostena PCR testā galvenā uzmanība tika pievērsta nepotismam un slavas tieksmei. Rezultātā radās bumbuļi ar kļūdām un nenoteiktību, kas nekad nav sasnieguši produkta briedumu un ir radījuši miljardiem ekonomisku kaitējumu visā cik vienā stundā var nopelnīt tirdzniecības bināros opcijas. Drosten jau ir samainīts pret vienu no Helmholca institūta vai kaut ko citu. NPS mātei Merkelei jau vajadzēja pamanīt vislielāko apmulsumu, taču acīmredzot viņa vēlas turpināt sabiedrības maldināšanu. Tagad var sākties globālā tīrīšana. Nē, jo ir līdzdalība politikā - tiesas ziņošana un nekāda kritika pēc principa "slēpt nepatīkamas patiesības, izrādīt patīkamas nepatiesības", un politiskā opozīcija un kritiķi ir izslēgti, un nepotisms un pašapkalpošanās jau ir piesaistīta. Arī šeit ir līdzdalība politikā - vēlēšanu kampaņas atbalsts no kanceles un baznīcas organizāciju, piemēram, Caritas un Diakonie, finansiāla izvēle cilvēkiem un uzņēmumiem, kas ir tuvu CSU darba vietas un norīkojumiun pretī - bagātīgas subsīdijas no politikas un organizācijām. Kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē tam viņš, būdams piedzēries, niknojās un veidoja Merkeles viesus, taču pilnīgi citas motivācijas dēļ. Es uzminu kaut kādu izmisuma aktu un arī naidu pret sabiedrību, kas vismaz pēc viņa domām ir viņu pievīusi.

Būtu arī interesanti uzzināt, vai varas iestādes viņu nostāda neizdevīgākā situācijā salīdzinājumā ar ārzemniekiem vai tā sauktajiem Merkeles viesiem. Jebkurā gadījumā es nekad neesmu dzirdējis par Merkeles viesi, kuram šajā aukstajā laikā, tas ir, tiešsaistes darbs un pelnīt naudu lietotnē dzīvokļa, nācās gulēt automašīnā. Tomēr tas ir nedaudz nepopulārs valstij, jo tas izvelk patiesību, pat ja tas nepatīk.

Es to saku tāpēc, ka valstij vai tiesām patīk sagaidīt labvēlības novērtējumus un varbūt šeit tiek meklēts labējais fons. Tāpat kā daudzi Merkeles viesi, arī šis Bernds, protams, varēja izmantot, lai dzirdētu balsis Psihiatriem vajadzētu viņam paskaidrot, kāpēc viņam tas notika šādi, kāpēc viņš izraisīja vairāku cilvēku un daudzu ievainoto cilvēku nāvi un ka pamatakmens tika likts daudz agrāk, iespējams, viņa vecāku mājā. Nepotisms Lasčets pamatīgi melo. Viņš apgalvo, ka viņa valsts kanceleja piezvanīja visiem, kurus viņi pazīst. Tā nevar būt taisnība, jo tad, protams, van Laks tos būtu atradis. No mana viedokļa tas bija tipisks. Lasketes dēls, van Laka biznesa partneris, noteikti palīdzēja pat vairāk, nekā bija zināms iepriekš. Jebkurā gadījumā būtu pilnīgi neparasti, ja kāds mēģinātu ar sava varenā tēva starpniecību uzsākt miljonu dolāru darījumu un pēc tam pārstāt jautāt. Un Laskē dēls tagad var rēķināties ar visdāsnāko atlīdzību no van Laka, kuru parasti izmaksā ar laika nobīdi, t. Es aprēķināšu aptuveni 2 miljonus eiro papildus. Tagad jūs varēja redzēt, kad tieši šī Džeimsa Bonda filma tika demonstrēta aprīļa svētdienā, un pēc kā ieguldīt bitcoin no austrālijas Lešetes darbinieki apstiprināja, ka viņi jau ir zvanījuši pa tālruni un kam - it kā visi tika izsaukti, zina viņa Valsts kanceleja - un pēc tam pajautāt iespējami zvanītajiem, vai tā ir taisnība un ja tā, tad kāpēc netika noslēgts neviens darījums.

Bet esiet piesardzīgs, viņš labi prot simulēt, kā parādīja viņa piezīmju dēka. Ziemeļreina-Vestfālene ir vadošā vieta globalizētajai tekstila un apģērbu rūpniecībai Vācijā un Eiropā. Ja U.s. kriptovalūtu tirdzniecība mt4 neko nesaka, jūs, protams, varat arī lūgt ražotājus tieši pēc Laschet Valsts kancelejas zvana. Pārsteidz arī tas, ka Laschet darbinieki, iespējams, zvanīja tikai un rakstiski neinteresējās. Līdz šim Laskets tikai negribot ir atzinis, ka būtu devis priekšroku NRW piegādātājiem, kas arī neatbilst konkursa vadlīnijām. Turklāt visa lieta būtu bijusi viņa Ekonomikas ministrijas atbildība. Manuprāt, ir tikai laika jautājums, kad CDU veļas drēbes nokritīs un labi apstiprinās maksas palielinājumu, nolaistu apakšstilbu un strauji saliektos. Pēc tam tos vairs neizmanto, izņemot nodevību. Pēc tam, kad būs kā ieguldīt bitcoin no austrālijas par maksas paaugstināšanu, viņš neko citu neatcerēsies, izņemot algu palielinājumu. Viņš arī runā par atstumtajiem tā, it kā viņi tikai tā justos, tāpēc alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs viņus nopietni.

Pārrunas - zu-Rundfunkbeitrag-ab. Nevienam nav jāpaskaidro VDR bijušajiem pilsoņu tiesību aktīvistiem un disidentiem. Un tomēr daži no viņiem šodien salīdzina: viņi redz Vāciju ceļā uz jaunu VDR, atkal ir opozīcijā - un tas ir tālu pa labi ". Un tas jau kaitina bijušo pilsonisko aktīvistu.

Kā pelnīt naudu izmantojot tīmekļa vietni iespējas tirgot signālu sniedzējus pelnīt naudu bitcoin pārdošana šifrēšanas ieguldījums kā izslēgt kādu no metatrader 4 veidi kā iegūt naudu no mājām augšējie bināro opciju signāli.

Koronovīruss - kā Barbe raksta atklātā vēstulē - tiek izmantots, lai ierobežotu pamattiesības. Andželika Barbe reiz pati sēdēja Bundestāgā un tāpēc bez problēmām ienāk ēkā. Jauns likums Barbei. Viņa mums raksta, ka devās uz Parlamentu, lai izplatītu savu vēstuli. Vispirms pozējiet kā ķilda un sašutums, tad kā dīvainis un visbeidzot apstiprināšanai izmantojiet "liecinieku", proti, no VDR, kuru piparoja Stasi IM un kuru Barbe vēstulē kritizēja un, protams, vēlas izlikties par tīrs cilvēks.

Viņš šo tikšanos raksturo kā neērtu un nepieciešamu. Tas pārbaudītas kriptovalūtu tirdzniecības vietnes sāp. Es nedomāju, ka tas tā ir. Pie ieejas Andželiku Barbi sirsnīgi sagaida Rebeka Zommere. Sieviete, kas neilgu laiku vēlāk uzmāksies politiķiem un arī ekonomikas ministram Altmaieram un kuras videoklipi kopš tā laika ir okupējuši Berlīnes politiku.

Andželika Barbe nav tālu no kameras. Divkārši sašūts tur labāk. Un šeit ir intervija ar Barbi vietnē reitschuster. Tad Vera Lengsfeld nāk uz valsts dienestu un, protams, tiek ievietota arī labajā stūrī, jo viss, kas nav radikāli kreisais, galu galā ir radikāli labais:. Tur bija arī Vera Lengsfelde, kuru toreiz sauca Volenbergere. Viņa ir nobraukusi garu alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs, braucienu ar daudzām pretrunām. Viņa bija SED locekle un Viņas izspiegoja viņas pašas vīrs. Vēlāk notiesāts un izsūtīts. Pēc mierīgas revolūcijas viņa sēdēja Bundestāgā. Vispirms Zaļajiem, tad CDU. Un šodien arī viņus piesaista galēji labējie. Vācija ir okupēta, savā pieņemšanas runā saka Lengsfelde. Lai saņemtu Lengsfeldu intervijai, nepieciešams ilgs laiks - tas prasīs tikai dažas minūtes. Lengsfelds bija ierosinājis tikties Berlīnes Pankovas vecajā draudzes baznīcā - miera apļa vietā. Draudze atsakās no intervijas baznīcā. Ceļi būtu pārāk atšķirīgi.

Vera Lengsfeld to komisijas saprast. Es domāju, ka tas ir nosodošs. Rezultāts ir valdzinoša, izcila, bet diemžēl šokējoša analīze, sprādzienbīstams gabals, kuru es jums varu kāds ir labākais brokeris kriptovalūtas tirdzniecībai silti ieteikt - kopā ar lūgumu to izplatīt plaši. Treškārt, ndr Siegmar Faust izgāza ar Wolf Biermann palīdzību. Protams, atkal "labais stūris" Tuvojoties oktobra beigām, man tika bloķēti 2 e-pasta konti. Asa, asāka, Sēder. Kā Koronas politika nogalina 11 gadus vecu Bavārijas pārstāvi. Pietrūkst tikai NDR ar labajā stūrī esošo ielikšanu. Federālajam izlūkdienestam būtu jāļauj arī saglabāt vācu savienojuma datus datu glabāšanā, ja tas dažus datus padara neatpazīstamus. Tas ir jaunajā BND likuma projektā, kuru mēs publicējam. Lai savāktu šos datus, slepenajam dienestam ir paredzēts uzlauzt arī mobilo tālruņu un interneta pakalpojumu sniedzējus.

Ļoti atšķirīgie aptaujas rezultāti starp Reitschuster lasītājiem un INSA aptaujātajiem, kurus pēdējos būtiski ietekmē nopirktais valsts un papildu plašsaziņas līdzekļi, ir arī pierādījums ÖRR neveiksmei. Ja tas pilsoņiem sniegtu līdzsvarotu informāciju, nevis aplej viņus ar tiesas ziņojumiem un valdības propagandu, rezultāts būtu ļoti tuvu reitschuster lasītāju rezultātam.

Tā būtu zīme Minskas virzienā: paskatieties šeit, demokrātijās ir atļautas demonstrācijas. Pat grūtos laikos. Itālija jau sauc pēc vairāk naudas. Cerams, ka NPS mamma to nav dzirdējusi, pretējā gadījumā viņa solīs vairāk nodokļu naudas no vāciešiem ārvalstu dienvidu virzienā papildus jau atdotajiem Un tur arī nebijaDarījums '. Neuztraucieties, Džo, 40 miljonu līguma nokārtošana jums atmaksāsies. Ir ierasts, ka nauda plūst tikai vēlāk, lai aizmiglotu korupcijas iespaidu, vai arī tā tiek maksāta ap stūri, un tā var būt arī īpašums vai tamlīdzīgi. Tomēr līdz tam van Laks ar jums būs tik ļoti, ļoti pieklājīgs. Viņš jau ir mēģinājis jūs iepazīstināt kā lielisku starpnieku, bet diemžēl šāviens atspēlējās. Ietekmētājs Džo Lešets labi domāja par starpniecību un, iespējams, vēlējās pilnīgi nesavtīgi palīdzēt slimnīcas personālam iegūt maskas un halātus, lai viņus aizsargātu - tātad tie joprojām pastāv, iespējami brutālākā labā cilvēce.

No milzīgās nežēlīgās labās cilvēcības ietekmētājs Džo nekavējoties nodeva sava acīmredzami ļoti labā drauga un biznesa partnera, van Laack īpašnieka Kristiana fon Danielsa, privāto numuru savam tēvam Armīnam "Tukšā pudele" Lasčetam. Tad viņš varēja svētdien vakarā sazvanīties ar Kristianu privāti un par Švvidiwupu aizmugurē kā par privātpersonu, nevis par premjerministru, un tas pārvērtās par 40 miljonu pasūtījumu. Armīns "Tukša pudele" Lasčets nevarēja vai nevēlējās uzzināt, ka ir arī atbildīga Ekonomikas ministrija un daudzi citi pakalpojumu sniedzēji, kuri noteikti būtu vēlējušies iesniegt piedāvājumu. Fakts, ka visi, kurus viņi pazīst Valsts kancelejā, piezvanīja, bija labs izgudrojums, piemēram, viņa pakāpes afēras un attaisnojumi. Lēmums par labu van Lackam tika pieņemts, strikti izslēdzot pretējos kandidātus, ļoti klusi un klusi aizmugurē, bez noteiktā piedāvājuma un noteikti par cenu, kas bija vismaz nedaudz uzpūsta. Tāpēc jāpārbauda cena un jāaprēķina aptuvenā van Laka peļņa, jo nodokļu maksātājam būtu jāzina, cik daudz viņam bija jāmaksā par brālēnu vai speciālo ekonomiku, ko varēja viegli nokopēt no CSU. Turklāt rodas jautājums, vai šī bija pirmā ģimenes iepirkuma kampaņa pēc viņa dēla, ietekmētāja, ieteikuma par labu kādai no viņa spec. Noteikti jā. Ikvienam ir acīmredzams, ka krīze vispirms ir sabiedrības drudzis. Drudžaina sabiedrība, kurai acīmredzot ir kropļojošas bailes no slimībām un nāves. Tīri sekundāri.

Visiem ir arī skaidrs, ka procenti cilvēku nekad nav redzējuši vīrusu savām acīm. Tas tam vienkārši ir par mazu. Tas, ko pētnieki uzskata, ka redz, labākajā gadījumā ir konstrukcijas - patiesībā datora ekrānos esošās gaismas diodes aprēķina programma, ko sauc par "elektronu mikroskopu". Tiek apgalvots, ka otrās bloķēšanas sākumā tika samazināts arī testu skaits, iespējams, lai samazinātu to cilvēku skaitu, kuriem PCR testa kļūdu īpatsvara dēļ bija pozitīvi rezultāti, un pēc tam lepotos ar pasākumu ietekmi, ti, iespējams, mazāks infekcijas skaits.

Tas ir iestatīts tā, lai jūs varētu lepoties, bet tomēr pagarināt pasākumus, jo jūs it kā neesat tik apmierināts. Turklāt PCR tests, kuru faktiski vajadzētu saukt par VSR-PCR testu, jo Kristiāna Drostena attīstība bija vērsta uz nepotismu, pašapkalpošanos un atkarību no slavas, ir arī kļūdu līmenis ar CT vērtību un reaģentiem, kā to pieprasīja politiķi plaši manipulējams. Koronas dikeri dzīvo augstu, apmānot sevi par augsto ūdens līmeni un pēc tam rīkojoties kā super eksperti, zīlnieki un, protams, ar smilšu maisiņiem vakcinācijas kannām rokā kā lielie glābēji.

Atcelšanas kultūrai ir skaidrs mērķis: vispirms tiek kontrolēta runāšana, pēc tam domāšana. Protams, visa lieta ir beznodokļu un beznodokļu. Lēmums tika pieņemts visā Sv. Es nezināju, ka vienai dienai ar īkšķu sagrozīšanu Bundestāga biroja loceklī bija pietiekami, lai uz nodokļu maksātāja rēķina norautu beznodokļu piemaksu. Tāpēc vēl viena ziņa par to. Un daudzi uzņēmumi, kas šobrīd bezjēdzīgi tiek slēgti Koronas dēļ, tiek nežēlīgi nokauti, un sociāli vājākie tiek iedzīti valsts atkarībā, un organiskie vācieši pēc tam tiek nonākuši nelabvēlīgā situācijā atbilstoši dzirdētajam. Nedaudz zemākajām sastopamības vērtībām, visticamāk, ir kāds sakars ar to, ka Lockdown gaismas sākumā nedaudz samazinājās testu skaits, domājams, lai samazinātu pozitīvo testu skaitu un spētu lielīties, ka pasākumi darbosies. WDR informē pasauli: Patvēruma meklētājs pērk savu bēgļu māju. Jouwatch: "Lēnām, bet noteikti SPD vicekanclers Olafs Šolcs un CDU ekonomikas ministrs Pēteris Altmeiers kļūst par prokuratūras lietām: viņi ir galvenie politiski atbildīgie par to, kas vēsturiski, iespējams, ir vissliktākais nodokļu maksātāju naudas piesavināšanās un iznīcināšana, ko veic valdības robots, piemēram, jo tas ļoti industrializētā un attīstītā stāvoklī šķita pilnīgi neiedomājams.

Fakts, ka, aprēķinot Koronas valsts atbalstu slēgtajiem uzņēmumiem, kā mēru izmanto nevis peļņu, bet gan apgrozījumu, neizrādās vienīgā kļūdainā konstrukcija. Viņi tiešām nezina, ko dara. Man tas bija skaidrs ar Vācijas ekonomikas bremzētāju Altmeieru, taču es vēl nezināju, ka Olavs Šolcs ir arī pilnīgs biznesa lajs, kurš nespēj nošķirt pārdošanas apjomu un peļņu. Abi šie ir bīstami nespējīgi, un, pirms tie var nodarīt lielāku kaitējumu, tie ir jānoņem no krēsla. Atkal mana vakardienas prognoze: "Manuprāt, ir tikai laika jautājums, kad CDU veļas drēbes nokrīt, un maksas pieaugums ir diezgan pienācīgs, nolaists apakšstilbs un strauji saliekts.

Mēs redzēsim, ko vēl var sasniegt atlikušās CDU nod lelles, kuras tagad baidās par saviem mazajiem ierakstiem. Tas ir kastrētas bikses sūdi pāri bortam kuri, baidoties no amata, balso pret savu pārliecību tikai viņu personīgo labumu dēļ? Bez varas saglabāšanas Merkelei nav redzējuma par politiku. Ap viņu viņa tikai pacieš vājprātīgos, kuri nevar apdraudēt viņas kancleri, kas vājina visu valsti. Ekonomikas ministrs Altmeiers ir lielākais vājprātīgais, ko jebkad esmu redzējis, īsts demotivators, kura priekšā, tāpat kā Merkele vai Zēderis, jūs varat tikai izspļaut. Kuram uzņēmējam vajadzētu visu darīt par šādiem NPS lūžņiem, brālēniem, pašapkalpošanās un slavas atkarīgajiem, lai neatpaliktu no pārējiem, ļoti motivētajiem ķīniešiem? Ķīnieši būs ļoti tālu priekšā Eiropai, un tas ir labi un to pelnījuši. Ķīniešiem Korona vairs diez vai ir problēma, un ekonomika netiek kavēta vai pārbaudītas kriptovalūtu tirdzniecības vietnes, un uzņēmēji netiek uzskatīti par kaušanai paredzētiem liellopiem un izslēgti kā Ziemassvētku zoss.

Vai NPS mamma Merkele tikai nesen atdeva Un tagad tiek runāts par visu laiku lielāko jauno parādu. Un tad uzaiciniet visu pasauli uz vācu nodokļu maksātāju rēķina izlikties par humāno varoni. Šāda vēsturiska nepareiza rīcība samazina darba un nodokļu morāli, izņemot nodarītos nāvējošos zaudējumus, kas pat var izraisīt pašu iedzīvotāju iznīcināšanu. Kā ziņots vakar, Merkeles viesi pārceļas uz miljonu dolāru vērtu villu augstākā līmeņa dzīvojamā rajonā Söders Bayern, savukārt vācietis, kurš no izmisuma Trīrē kļuva par vairākkārtēju slepkavu, atstāja nāvi. Patvēruma meklētāju villas gadījumā ir arī fakts, ka viņi paši izsmejas un ir. Villa interjera un m² dārza fotogrāfijas, iespējams, strauji izplatīsies visā pasaulē, un nākamie cilvēki jutīsies piesaistīti un vājinās valsti vēl vairāk. Ja viņa meklē vainu par atpalicību no pilsoņiem, tam var kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē arī kāds sakars ar to, ka viņa pati jūtas vienaldzīga un neskaidra, jo nekad pelnīt naudu no bitkoiniem nav darījusi ekonomikas labā.

Varbūt viņa uzskata, ka viss tiktu darīts ar Altmeiera apņēmību un ka viņai atliek tikai paķert nopelnīto naudu un atdot, lai apmierinātu atkarību no narcistiskiem krājumiem. Tagad viņa skatās uz Ķīnu, kas ir attālinājusies, cerībā, ka varēs bināro opciju signāli, kas darbojas sistēmu un pēc tam atkal izmest naudu - vājinot savu valsti un stiprinot citas. Neatkarīgi no tā, ko Merkele nāk klajā, tie ir narcistiski bīstami atkritumi, un tas nozīmē indi ekonomikai un visam apkārt.

Pastāv arī risks, ka viņa iegūs augstus amatus tādās globālās asociācijās kā PVO, Starptautiskais Valūtas fonds vai tamlīdzīgi, no kā viņa var vēl vairāk kaitēt Vācijai. Tad viņai būtu vieglāk atlaist varu. Līdz šim viņa ir pielipusi pie varas kā Stoiber. Atkal vajadzētu turēt mikrofonu zem deguna un jautāt par viņas aiziešanu no kancleres amata. Es pat domāju, ka AKK, rīkojoties no augšas, 3 pretendentus vai viņu konkursu par CDU priekšsēdētāja amatu nosauca par absolūti absurdu kā "postošu", lai viņus vājinātu un pretī viņiem kaut ko solīja. Tas tiek izmantots kā galvenais arguments par labu lielākās daļas iedzīvotāju dzīves sabojāšanai. Un: jo mazāk Covid pacientu uzņem slimnīca, jo vairāk tā gūst labumu no Koronas politikas. Austrumvācijas federālās valdības komisārs Marko Vandervics "Pārsteidzoši ir tas, ka visvairāk skartie reģioni ir tie, kuros AfD balsu daļa ir visaugstākā. Tas izriet no federālās valdības atbildes uz nelielu FDP parlamentārās grupas pieprasījumu, par kuru ziņo" Bild " sestdienas izdevums. Aizkavēšanās iemesls: saskaņā ar atbildi lietojumprogrammu apstrādes programmatūras rīks vēl nav pabeigts. Kopumā ir daudz vieglāk paziņot par palīdzību, piemēram, ļoti kļūdainu palīdzību, ja maksājums joprojām ir tālā nākotnē un maksājuma saņēmējs līdz tam varētu nomirt. Vai Ralfs Brinkhauss joprojām ir funkcionāls CDU puslupars, kuram ir jāuzmanās, tiešsaistes dienas tirdzniecības kurss latvija kanclers to neuzskata par bīstamu?

Viņa jaunais darbs ar gada algu eiro, būdams Krājbanku un žiro asociācijas Šlēsviga-Holšteina prezidents, iespējams, bija saistīts tikai ar viņa sakariem, nevis tāpēc, ka varēja darīt visu, izņemot alkatību. Atgādinām: Merkele vispirms cītīgi cīnījās, lai atbrīvotos no Tikai pirms dažām nedēļām viņa smēķēja pašapziņā, ka to varēja atļauties, jo būtu ticis veiksmīgi galā. Bet nepieklājīgā atmoda joprojām patiešām nāk, jo profilēšanas trakumā ir patvaļīgi, ekonomiski ļoti kaitīgi. Tika veikti "pandēmiskie pasākumi", nepievēršot uzmanību proporcionalitātei un ar to saistītajam kaitējumam.

Kanclera kandidāta šovs: "Visu saasinātājs" un visu laiku visvairāk noraizējies aizsargs, neveiksmju 1. Viņš vajāja vai turpina sekot Garmišas superizplatītājam, kurš pārliecinoši neinficēja nevienu viņas kontaktu un, visticamāk, bija tikai tas, kurš pārbaudīja kļūdaini pozitīvu rezultātu. Kā jau minēts: Ja viņš kaut ko paņem, neatkarīgi no tā, kur un ko, viņš to mēra, lai paziņotu par to ar uzpampušiem vaigiem. Efektivitāte-no komandanta stundām. Vēl viens politikas un plašsaziņas līdzekļu līdzdalības piemērs. Mēs varam sagaidīt vēl intensīvākus, pilnīgākus tiesas ziņojumus, valdības propagandu, tautas izglītošanu, atbalstu vēlēšanu kampaņai, opozīcijas un kritiķu izslēgšanu no valsts radio operatoriem un pretī vēl intensīvāku dalību pilsoņu izlaupīšanā. Un Rotgenas jaukā kvotu princese Elena, protams, savāc papildus, un Nobesam vajadzētu arī sagaidīt dažus vēlamos ziņojumus par sevi. Visbeidzot Reitschuster. Bet bēdas visiem, kas runā par valsts radio. Tad viņš ir dusmīgs. Vai tāpat kā jaunais vācu sinonīms - labajā pusē. Tomēr reti gadās, ka viņi to dara tikpat daudz kā mana saruna ar Stefanu Hockercu. Hockercs ir imunologs, toksikologs un farmakologs, kā arī profesors Hamburgas universitātē.

Viņš ir bijis saistīts ar vakcināciju gadu desmitiem. Viņš saka, ka pirms dažiem mēnešiem vainagu politikas kritiķi uzbruka tam, ka viņš ir stingrs vakcināciju aizstāvis. Bet, tā kā viņam ir kā ieguldīt bitcoin no austrālijas bažas par plānoto koronācijas vakcināciju, viņš tagad tiek apvainots kā "koronijas noliedzējs". Lai to pārvērstu balsojumos, politiķi domā tikai par biedējošu un paralēlu liekulību, ko rada attiecīgie pilsoņu aizstāvji un glābēji, tagad ar vakcinācijas devām rokās. Vakcinācijas briesmām bez atbilstoša testa posma nav nozīmes, vismaz ne tad, ja vakcinācijas sekas var nodot zem galda ar nodevēju mediju palīdzību, līdz vēlēšanu iecirkņi ir slēgti. Tāpēc nevajadzētu pārsteigties par skeptiķiem. Tas ir neatņemams. Autoritārām valstīm raksturīgs fakts, ka tās ierobežo šīs tiesības ar dažādiem ieganstiem. Es to zinu personīgi no Krievijas. Pastāvīgi tiek izvirzīti iemesli, lai tādā formāli saprotamā veidā sabotētu tiesības uz demonstrācijām. Mīļākais iegansts: ka plānotās sanāksmes ierobežo citu intereses. Šķiet, ka arī Federālā Konstitucionālā tiesa ir stipri politizēta. Šeit ir nopirkto tiesnešu vārdi, kuri amputē pilsoņu pamattiesības:. Tikai tiesnešu sastāvs liek domāt, ka Federālā Konstitucionālā tiesa, vismaz šajā gadījumā, tika politiski kontrolēta, domājams, pat centralizēti no kancelejas ļaunuma augstuma.

Tas viss ir iespējams tikai tāpēc, ka nopirktie valsts mediji ir arī tautas nodevēji un rīkojas līdzjūtībā ar politiķiem un neinformē vai nepareizi informē, lai politiķiem nebūtu no kā baidīties - slēpt nepatīkamās patiesības, izzust patīkamas viltus saviem kungiem un valdniekiem, kas tikai taisa politiku. Un nogalināja demokrātiju. Bet vēl jo vairāk bīstami. Uzticības ļaunprātīga izmantošana un citu mānīga nodevība un pēdu noņemšana ir raksturīga NPS biedriem.

Parasti jau ir par vēlu, nodarītie zaudējumi un vainīgie gandrīz nav jūtami pirms upuriem, šeit pilsoņi, visu pamana vai viņiem uzrāda faktu. Tad upuriem maksā daudz enerģijas, lai izlaupītu upuri no vainīgajiem un atbrīvotos no viņu tvēriena, kā arī nodarītu vainīgos, kuri kļūst arvien drosmīgāki, atkal savā vietā. Tas ir pilnībā izslēgts no tā, kas nosaka cilvēku ikdienu. Un katru dienu neviens nebrīnās, vai tas, ko viņi saka, vienmēr ir tik politkorekts. Nedrīkst radīt iespaidu, ka cilvēkiem rodas sajūta, ka viņiem vairs nav atļauts pateikt to, ko viņi domā. To es pieredzēju kā iekšlietu ministrs bēgļu krīzes laikā. Iedzīvotāji pauda bažas par to, vai integrācija būs veiksmīga, un tad viņi tika iedzīti labajā stūrī. Tur, protams, kritizētie, kuriem viss, kas nav kreisais radikāls, automātiski ir taisnība, izgāja caur drošinātājiem un Štālknehts tika izmests. Pareizi būtu ne tikai nepaaugstināt apraides maksu, bet arī to ievērojami samazināt, jo netiek pildīti uzdevumi un censties panākt, lai pilnībā iznīcinātu ar politiku ļoti jaukto valsts radio. Sabalansētas atskaites vietā notiek tiesas ziņošana, valdības propaganda un opozīcijas un kritiķu izslēgšana līdzdalībā politikā kreisie, SPD, Zaļie, NPS-Mutti-Union un no tā izrietošā nodevība. Vēl viens iemesls, kāpēc nevar balsot pret komisijas maksas palielināšanu ar AFD, varētu vai netiks norādīts. Tātad tas ir pilnīgi absurds, ko daži šeit saprot ar demokrātiju, piem.

Darbība arī parādīja, ka valsts radio pārraida jebkādus atkritumus un līdzdalība dominē, ja tas kalpo vismaz vienam no diviem un ir pret opozīciju. Protams, būtu bijis pareizi pajautāt Dreyer, vai viņa var norādīt saprātīgu iemeslu, kāpēc nebalsot ar AFD. Dreijers, domājams, nākotnē sagaida ļoti īpašu preferenciālu attieksmi pret viņu darbu par labu valsts radio operatoriem, piem. Iesniedziet virsrakstu, fotoattēlu un slavinošu tekstu valsts radio un lūdziet tos izdrukāt, savukārt valsts radio savukārt ignorē politiku nepotisma un pašapkalpošanās gadījumā, ti, ar nodevu rupju ļaunprātīgu izmantošanu, valsts radio operatoru rindās. Uzticoties Merkelei, valsts radio operators Kniffke jau iepriekš paklausīja, un aizbildināja ar Merkeles viesa vācu studenta dzīvniecisko slepkavību, jo tas būtu bijis kompromiss viņa mātes kultūras kundzei un saimniecei un varētu būt viņam atkal kritis.

Pareizais uz foto valsts radio operators ir Klauss Klebers un tas, kurš lielījās ar savu algu un neticami labo humoru Igoru Levitu, kurš grabēja AFD, par bezmaksas reklāmu, kas viņam diez vai ir pieejama par rēķinu. Un nebrīnieties par politikas un valsts radio nodevējiem un viņu aizvien turpmāko rakstura pasliktināšanos varas aizsardzībā - pēc pilnīgas kaitēkļu atnāk vergesocksen. Tomēr ikviens, kurš gaidīja iespaidīgu, augsto tehnoloģiju procedūru ar visaugstākajiem medicīniskajiem standartiem, pēkšņi pārsteigts: Strukturālā un tehniskā ieviešana drīzāk atgādina pagaidu vakcinācijas centra būvniecību Āfrikā Vai arī skaitļi, ar kuriem tika manipulēts uz augšu, lai palielinātu testu skaitu, zina tikai vienu virzienu. Jebkurā gadījumā Korona mēra ekstrēmistu Zēderu, kurš vada Vācijas sastopamības rezultātu sarakstu ar Rēgenas rajonu un tādējādi Koronas neveiksmi - Es arī uzskatu, ka, neskatoties uz visu šurpu turpu un dažādajiem pasākumiem, diez vai kāds zina, kas ir spēkā no brīža un joprojām ir atļauts vai jau ir aizliegts.

Daudzi šo lietu uzskata par tādu politisko dalībnieku izrādi, kuri ir atkarīgi no profila un vairs neuztver visu nopietni. Un ar Drosten PCR testu var manipulēt visos virzienos tā, ka saistībā ar politiķiem var sagaidīt tikai šarlatānismu un lielus zaudējumus. Corona mazspēja Söder seben: Bavārijā cilvēks ik pēc 20 minūtēm mirst no Corona, un 60 ir inficēti, un tas ir līdz šim lielākais skaits. Tas ir pareizi: Bavārijā ik pēc 20 minūtēm nomirst ne vairāk kā viens cilvēks, kurš kādā brīdī ir ieguvis pozitīvu rezultātu, izmantojot Drostena kļūdām pakļauto PCR testu, un 60iespējams, inficēto cilvēku ir pārbaudīti tikai ar pozitīvu PCR, bet kuri nav inficēti vai slims, kā rezultātā ir. Turklāt var pieņemt ievērojamu skaitu nereģistrētu gadījumu, taču ir arī imūnsistēmas, par kurām vispār nerunā. Neviens nevar pateikt, kā patiesībā notiek ar Koronu, un nevajadzētu pārsteigt, ka tiek baumots, ka pandēmija ir daudz mazāka nekā paziņots vai tiek tikai simulēta. Runājot par aptaujas rezultātiem, jāatceras, ka to būtībā ietekmēja valsts radio raidorganizācijas un sekojošie mediji, kurus centralizēti kontrolēja politika. Pamatojoties uz skaitļiem, var pieņemt, ka Corona bojāgājušo skaits ir gripas diapazonā. Tāpat nav iespējams droši pateikt, vai koronijas pasākumi ir kaut ko darījuši pret vīrusa izplatīšanos. Var tikai apgalvot, ka salīdzinājumā ar gripu tiek pieliktas krietni pārspīlētas pūles un noteikti ir politiskas neveiksmes.

Stoibers ķēdes suns ar masku un uzceltu ķermeņa augšdaļu, ieskaitot ģerboni un vārda zīmi mājas fotogrāfam un, protams, pētot lietas. Mēmie vaiga CSU biedri vēl nav tik tālu, un būtu arī skaidrs, ka viņš nestrādā šajā telpā ar visām grāmatām un kartotēkām. Vai viņa, nomainot NPS mammu Merkeli, samaksāja masku cenu desmitkārtīgi? Volfs Dīters Ludvigs ir Vācijas Ārstu asociācijas Zāļu komisijas vadītājs un kritizē informatīvo situāciju par vakcīnām:. Vai viņš zina to, ko mēs nezinām? Vilks-Dīters Ludvigs: Kekulé kungs ir mūsu komisijas loceklis. Es ne vienmēr piekrītu visam, ko viņš saka, bet šajā gadījumā es darīšu to pašu. Kā viņa var būt tik pārliecināta? Ludvigs: Es nezinu. Ar visu, ko mēs šobrīd zinām, man šķiet, ka šāds teikums ir izsitums. Piezīme Anjai Karliczekai: Nezinu, neko nevaru izdarīt, neko nedarīt un kā NPS studente domā tikai par sevi un savu labklājību. Tā vietā, lai qtum labākais kriptovalūtu tirdzniecības robots nevēlamiem demonstrantiem izmantotu ūdens lielgabalus, snaiperi ar trankvilizatoru šauteni ievada vakcīnas koronijas pretiniekiem, disidentiem, ažiotāžas kritikai, nepatīkamiem žurnālistiem Jums jābūt ļoti naivam, lai neredzētu saistību starp šīm milzīgajām naudas summām un iebiedēšanu pret visiem, kas kritizē Merkeles valdību.

Pilnībā norobežota no saviem 70 abonentu, viņa vietnē reitschuster. Tas sākas ar kreisā VDR lauka darbinieka un pašreizējā federālā prezidenta Franka Valtera Šteinmeiera paziņojumu, kurš ir pilnībā nolādēts un kuru viņa ir skaidri pārsteidza:. Metjijs: "Nedrīkst būt tā, ka tādā valstī kā Vācija drīkst pārstāvēt tikai valdības apstiprinātas pozīcijas. Demokrātija plaukst pretrunās. Bet maršals Radeckis domīgi noraudzījās no sava pieminekļa pakaļ krietnajam kareivim Šveikam, kas ar rekrušu puķu pušķi pie svārkiem, balstīdamies uz vecajiem Ķeģiem, kliboja tālāk, kamēr kāds cienījama izskata kungs paskaidroja apkārt stāvošajiem ļaudīm, ka tur aizvedot «dezentieri».

Šveiks simulanta lomā Tais diženajos laikos kara ārsti darīja visu, lai izdzītu no simulantiem sabotažas velnu un piespiestu viņus atgriezties armijas klēpī. Bija paredzētas vairākas spīdzināšanas pakāpes simulantiem un tiem, kurus uzskatīja par simulantiem, kā, piemēram, diloņslimniekiem, reimatiķiem, tiem, kas slimo ar bruku, nieru kaiti, tifu, cukurslimību, plaušu karsoni un citām likstām. Spīdzināšanas paņēmieni bija sistematizēti un sekoja cits citam šādā kārtībā: 1. Chinina pulveris milzīgās devās, lai neviens neiedomātos, ka karadienests ir medus. Šī procedūra saucās «chinina laizīšana». Kuņģa skalošana divreiz dienā ar litru silta ūdens. Klistirs ar ziepjūdeni un glicerinu. Ievīstīšana ledainā ūdenī samērcētā palagā. Bija drosmīgi cilvēki, kas izturēja visas piecas spīdzināšanas pakāpes, — tos aizveda vienkāršos šķirstos uz kareivju kapsētu. Bet gadījās arī mazdūšīgi, kas, jau iedarbojoties klistiram, paziņoja, ka esot veseli un cita nekā nevēloties kā ar nākošo vilcienu nokļūt ierakumos. Garnizona cietumā Šveiku ievietoja tieši tādu mazdūšīgu simulantu barakā. Šis vīrs simulēja īsredzību. Viņš simulēja, ka esot kurls kā bluķis. Gultā pie durvīm laida ārā garu diloņslimnieks, ievīstīts ledainā ūdenī samērcētā palagā. Šai atbildei sekoja sirsnīgi smiekli. Smējās arī mirstošais diloņslimnieks, kas «simulēja» tuberkulozi. Es esmu mazasinīgs, man izgriezta puse kuņģa un izņemtas piecas ribas, un tomēr man neviens netic.

Te bija viens pilnīgi kurlmēms, divas nedēļas viņu ik stundas vīstīja ledainā ūdenī samērcētā palagā, katru dienu deva klistiru un skaloja kuņģi. Visi sanitāri jau domāja, ka viņš paturēs virsroku un varēs iet mājās, bet tad kāds ārsts viņam kaut ko parakstīja vemšanai. Nabags nobijās, ka viņam izraus visas iekšas, un padevās. Un tā arī nākošajā rītā viņš pateica ārsta apmeklējuma laikā.

Tam pietika ar trim chinina devām, vienu klistiru un vienas dienas gavēšanu, kad viņš jau atzinās, un, kamēr nonāca līdz kuņģa skalošanai, no triekas nebija ne vēsts. Visilgāk izturēja tas, ko bija sakodis traks suns. Viņš koda, kauca un, jāsaka, darīja to lieliski, tikai putas uz lūpām nekādi neprata dabūt. Mēs palīdzējām viņam kā mācēdami. Dažreiz pirms ārsta apmeklējuma pa veselai stundai kutinājām viņu, kamēr viņam piemetās krampji un viņš kļuva gluži zils, taču putas kā nerādījās, tā nerādījās uz lūpām. Tas bija taisni drausmīgi. Kad viņš kādu rītu ārsta apmeklējuma laikā padevās, mums bija viņa patiešām žēl. Nostājās nabadziņš pie gultas kā svece, salutēja un teica: «Padevīgi ziņoju, ārsta kungs, ka tas suns, kas mani sakoda, laikam nebūs bijis traks. Te bija viens ar krītamo kaiti, viņš mums pastāvīgi stāstīja, ka viena lēkme vairāk vai mazāk esot tīrais nieks, tās viņš taisīja pa ducim dienā. Viņš raustījās krampjos, vīstīja dūres, tā izvalbīja acis, ka tās spiedās no pieres ārā, dauzīja galvu pret grīdu, kārstīja mēli, vārdu sakot, tā bija lieliska, pirmšķirīga krītamā kaite, nu, pavisam īsta. Bet tad viņam radās augoņi, divi uz kakla, divi uz muguras, un nu bija beigas krampjiem un krišanai pie zemes, jo viņš nespēja vairs ne palocīt galvu, ne sēdēt, ne gulēt. Viņam piemetās drudzis, un murgos ārsta apmeklējuma laikā viņš visu izstāstīja.

Ar šiem augoņiem viņš mums sagādāja lielas nepatikšanas. Viņu atstāja tepat trīs dienas, lai apārstētu, un viņš dabūja citu dietu: rītos kafiju ar baltmaizi, pusdienā viru un knedlikus ar mērci, vakaros biezputru vai viru, un mums ar izskalotiem kuņģiem un stingro dietu vajadzēja noskatīties, kā šis tēviņš rij, šmakstina, paēdis tusnī un atraugājas. Ar to viņš trīs gabalus iegrūda nelaimē, jo tie arī atzinās. Viņš jau izturējis trīs nedēļas.

Sākumā es arī gribēju tēlot plānprātiņu, reliģisku fanatiķi, un sludināt pāvesta nemaldību, tomēr beidzot par piecpadsmit kronām iegādājos no kāda Malostranas friziera kuņģa vēzi. Es esmu dzīva indes noliktava. Esmu dzēris sublimatu, ieelpojis dzīvsudraba tvaikus, košļājis arseniku, smēķējis opiiu. Kā es varu būt bagāts viena mēneša grūtniecības laikā nevar pateikt, kas man par kaiti. Tuvojās ārstu pēcpusdienas apmeklējuma laiks. Kara bankas iegulda kriptogrāfijā Grīnšteins gāja no vienas gultas pie otras, un viņam sekoja apakšvirsnieks sanitars ar piezīmju grāmatiņu. Un ta pec kartas — mechaniski, īsi, bez žēlastības. Grlnšteins uzmeta bankas iegulda kriptogrāfijā jaunajam pacientam. Ilgajā praksē Dr. Robotu tirdzniecības prestons tiešām ir nejauka ķibele — saslimt ar reimatismu taisni tad, kad izcēlies pasaules bitcoin tirdzniecbas apjoms pa mnei un cilvēkam jādodas uz fronti.

Man šķiet, ka tas jūs drausmīgi apbēdina. Ārkārtīgi jauki, ka jūs tieši tagad atcerējāties mūs ar šo reimatismu. Miera laikā šāds nabaga cilvēks lēkā apkārt kā kazlēns, bet, līdzko izceļas karš, viņam tūliņ reimatisms klāt, viņam kājas vairs neklausa. Reimatisms ir ļoti bīstama, sāpīga un grūti ārstējama kaite. Par laimi mums ir liela pieredze tās ārstēšanā. Stingra dieta un pārējie mūsu ārstēšanas paņēmieni vienmēr devuši labus rezultātus.

Te jūs atlabsiet ātrāk nekā Peštjanos [17] un maršēsiet uz fronti tā, ka putekļu mākonis griezīsies ap galvu. Pievērsies sanitaram, viņš pavēlēja: — Rakstiet: Šveiks, stingra dieta, divreiz dienā kuņģa skalošana, vienreiz klistirs. Kā būs tālāk, to redzēsim. Tad, pagriezies pret pārējiem slimniekiem, Dr. Grīnšteins teica skaistu un gudru sentenču pilnu runu: — Nedomājiet, ka jūsu priekšā ir teļš, kam var visu ko iepūst. Jūsu kumēdiņi man līdzsvaru nelaupīs. Es zinu, ka jūs visi esat simulanti un gribat dezertēt no armijas, tāpēc es tā izturos pret jums. Es savā mūžā esmu redzējis simtiem tādu kareivju kā jūs. Šais gultās gulējuši veseli blāķi tādu vīru, kam nekā cita nav trūcis, vienīgi kareiviskā gara. Kamēr viņu biedri karalaukā cīnās, viņi bija iedomājušies, ka varēs vāļāties pa gultu. Bet viņi visi gaužām rūgti vīlās, un es jums saku, ka arī jūs gaida rūgta vilšanās. Vēl pēc divdesmit gadiem jūs kliegdami pamodisieties, kad sapņos redzēsiet, kā simulējāt pie manis. Padevīgi ziņoju, ka man jādabū klistirs.

Grīnšteins izlēma, — lai jūs nesūdzētos, ka neesam jūs ārstējuši. Tā, un nu visi tie, ko nosaucu, sekojiet sanitaram, lai katrs saņem to, kas viņam pienākas! Un ikviens saņēma pamatīgu devu, kas viņam bija parakstīta. Daži centās ietekmēt pavēles izpildītājus, lūgdamies vai draudēdami sūdzēties, citi brīdināja, ka pieteikšoties sanitaros un viņu mocītāji kādreiz kritīšot viņiem rokās. Pat ja te gulētu tavs tēvs vai brālis, dod viņam klistiru, ne acu nepamirkšķinādams! Iedomājies, ka uz šiem klistiriem balstās Austrija, tad uzvara ir mūsu.

Otrā dienā Dr. Grīnšteins apmeklējuma laikā apvaicājās, kā Šveikam patīkot kara slimnīcā. Šveiks atbildēja, ka kara slimnīca esot labi iekārtota un cienījama iestāde. Par atalgojumu viņš saņēma vakarējo devu, turklāt trīs pulverus chinina, ko iebēra ūdenī un lika viņam tūliņ izdzert. Pat Sokrāts savu indes kausu neizdzēra tādā mierā kā Šveiks chininu. Kad Šveiku ievīstīja samērcētajā palagā un Dr. Grīnšteins jautāja, kā tas viņam patīkot, Šveiks atbildēja: — Padevīgi ziņoju, virsārsta kungs, tas ir tikpat kā pirtī vai piejūras peldvietā. Tikmēr kāda kājnieku ģeneraļa atraitne baronese fon Bocenheima visiem spēkiem pūlējās sameklēt to kareivi, par ko «Bohemie» nesen bija publicējusi rakstu, kā viņš, kroplis būdams, braucis slimnieku ratiņos un saucis: «Uz Belgradu! Beidzot policijas pārvaldē noskaidroja, ka tas bijis Šveiks, un tālākā meklēšana vairs nesagādāja pūļu. Baronese fon Bocenheima paņēma līdzi savu biedreni un kambarsulaini ar lielu grozu un brauca uz Hradčanu hospitāli. Nabaga baronese pat nezināja, ko tas nozīmē, ja kareivis ievietots garnizona cietuma slimnīcā. Viņas vizītkarte atvēra cietuma durvis, kancelejā visi viņu vai aplidoja, un pēc piecām minūtēm viņa jau zināja, ka meklējamais, «der brave Soldat Schvejk», guļ trešās barakas septiņpadsmitajā gultā.

Baronesi pavadīja pats Dr. Grīnšteins, gluži apstulbis aiz bailēm un pārsteiguma. Šveiks tikko bija atgriezies no Dr. Grīnšteina parakstītās dienišķās procedūras un sēdēja gultā. Ap viņu pulcējās izdēdējušu un izbadojušos simulantu bars, kuri vēl līdz šim nebija padevušies un stūrgalvīgi cīnījās ar Dr. Grīnšteina stingro dietu. Būtu kāds viņos noklausījies, tam rastos iespaids, ka viņš iekļuvis starp augstākās pavāru skolas absolventiem vai gastronomijas veikalu pārdevēju kursos. Kad tauki sāk sprēgāt, grimšļi jāizspiež sausi, jāapsāla un jāsapiparo, un es jums saku, ka pat zosu grimšļi nevar tiem līdzināties. Kas gan ir cūkas grimšļi, salīdzinot ar tiem? Protams, grimšļi jāsacep pavisam brūni, kā to dara ebreji. Tie nedrīkst būt ne brūni, ne dzelteni, bet kaut kas vidējs starp šim abām krāsām. Tādi grimšļi nedrīkst būt ne pārāk mīksti, ne pārāk cieti, un tie nedrīkst čirkstēt zobos, jo tad tie ir piedeguši.

Tiem jākūst uz mēles, turklāt nedrīkst rasties sajūta, ka tauki tek pār zodu. Nāk kāda erchercogiene!

Pavasara neaizmirstamie datumi 2017 Krievijā

Lai neviens nebāž savas netīrās kājas ārā no segas! Pat īsta erchercogiene nebūtu varējusi ienākt cienīgāk par baronesi fon Bocenheimu. Grāmatvedis bija bāls, bet vēl bālāks bija Dr. Viņa acu priekšā rēgojās vecās baroneses vizītkarte ar titulu «Ģeneraļa atraitne» un viss, kas varēja kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē to saistīties: sakari, protekcijas, sūdzības, pārcelšana uz fronti un citas briesmas. Baronese fon Bocenheima apsēdās uz krēsla, ko piebīdīja pie Sveika gultas, un sacīja: — Česki zoldat vien faren zoldat, klip zoldat ir lap zoldat. Man lot mīl česki ēstreicher. Viņa glāstīja Sveika neskūtos vaigus un turpināja: — Man viss lasīt alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs avīz, man atnes jums dzert, kost, pīpēt, sūkāt, česki zoldat, faren zoldat.

Vai ir par vēlu pārāk ieguldīt bitcoin

Johann, kommen Sie her! Tikmēr baronese izņēma no groza dāvanas: duci ceptu vistu, kas bija ievīstītas sārtā zīda papīrā un pārsietas ar melndzeltenām zīda lentēm, divas pudeles kāda kara laika 1 Johan, nāciet šurp! Lass sie im Winde weh'n, Oesterreich muss ewig steh'n! Pēdējā dāvana bija balta hiacinte puķu podā. Kad viss izkravāts gulēja gultā, baronese aizgrābtībā nespēja valdīt asaras.

Daži izbadējušies simulanti savukārt nespēja valdīt slienas. Baroneses biedrene balstīja sēdošo Šveiku un arī šņukstēja. Valdīja dziļš klusums kā baznīcā, bet Šveiks to pēkšņi pārtrauca, salikdams rokas: — Mūsu tēvs debesīs, svētīts lai top tavs vārds, lai nāk tava valstība. Un viņš paņēma no gultas vienu vistu un sāka to ēst, Dr. Grīnšteina izbiedēto skatienu pavadīts. Grīnšteinam, — viņš droši vien jau vesels un varēs doties karā. Es ir tik lot lustig, ka vin to iet iekš labum. Tad viņa apstaigāja visas gultas, izdalot cigaretes un šokolādes konfektes; atgriezusies pie Sveika, viņa noglāstīja tā matus un, pateikusi: «Behiit' euch Gott! Iekāms Dr. Grīnšteins, pavadījis baronesi, paspēja atgriezties, Šveiks bija izdalījis vistas un slimnieki tās aprijuši tādā ātrumā, ka vistu vietā rēgojās kaudzīte kaulu, kas bija tā noskrubināti, it kā vistas dzīvas būtu nokļuvušas klijānu nagos un pēc tam viņu kauliņi mēnešiem ilgi cepinājušies saulē. Tāpat nebija ne vēsts no kara laika liķiera un trim pudelēm vīna. Ari šokolādes plāksnītes un sausiņi bija pagalam Kāds bija pat izdzēris nagu politūras pudelīti, kas atradās manikira kārbā, un nogaršojis zobu pastu. Grīnšteins atkal nostājās kareivīgā pozā un teica garu runu. Viņam kā akmens novēlās no sirds, kad apmeklējums bija aiz muguras. Apgrauzto kaulu kaudze apstiprināja viņa domas, ka visi pacienti ir nelabojami simulanti. Es jums skaloju kuņģus, dodu jums klistirus, cenšos panākt, lai jūs ieturētu stingru dietu, un jūs tā pārslogāt kuņģus!

Vai gribat dabūt kuņģa kataru? Jūs maldāties! Jūsu kuņģis vēl nebūs sācis gremot, kad es to izskalošu tik tīru, ka jūs to atcerēsieties līdz nāves stundiņai un vēl bērniem stāstīsiet, kā reiz sarijāties vistas cepeti un citas gardas mantas, bet tās nepaguva uzturēties jūsu kuņģī ne stundas ceturksni, jo tika savlaicīgi izskalotas ārā. Un nu cits pēc cita man pakaļ! Es neesmu tāds tītars kā jūs, bet mazliet gudrāks nekā jūs visi kopā. Turklāt paziņoju, ka rīt uzlaidīšu jums virsū komisiju. Pārāk ilgi jūs te vāļājaties, un nekas jums nekaiš, ja varējāt piecās minūtēs tā piecūkot kuņģus. Uz priekšu, marš! Kad pienāca Sveika kārta, Dr. Grīnšteins paskatījās viņā un, atcerējies šodienas mīklaino vizīti, jautāja: — Vai jūs pazīstat baroneses kundzi? Grīnšteins strupi noteica: — Dodiet tad Šveikam vēl vienu klistiru! Vakarā visi drūmi gulēja gultās. Divdesmit pirmais numurs pie loga ierunājās: — Zināt, biedri, sutināta vista man garšo labāk nekā cepta. Kāds norūca: — Sadodiet viņam pa kaklu! Taču pēc bēdīgā mielasta visi bija tik vārgi, ka nevienam negribējās kustēties. Grīnšteins turēja vārdu. Otrā dienā ieradās daži kara ārsti no daudzinātās komisijas. Viņi svinīgi soļoja gar gultu rindām un atkārtoja divus vārdus: — Parādiet mēli!

Šveiks izkāra mēli tik tālu, ka viņa seja saviebās muļķīgā 'grimasē un acis aizvērās ciet. Nu sākās cik vienā stundā var nopelnīt tirdzniecības bināros opcijas strīds starp Šveiku un komisiju. Šveiks apgalvoja, ka augšminēto paskaidrojumu sniedzis tāpēc, lai ārsti nedomātu, ka viņš grib slēpt savu mēli. Komisijas locekļu domas par Šveiku krasi dalījās. Šveiks lūkojās komisijā ar nevainīga bērna dievišķīgo mieru. Staba virsārsts pienāca Šveikam cieši klāt. Kāpēc tad jūs nedomājat, Siamas ziloni? Kad es pirms dažiem gadiem kalpoju Līdzko kareivis sāk domāt, tā viņš vairs nav kareivis, bet kāds nožēlojams, utains civilists.

Domāšana nekad. Vai saprotat? Vai nedzirdējāt? Alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs taču labi zināt, ka nedrīkstat tad ne pīkstēt. Kara kungi saskatījās un pasauca feldfebeli. Garnizona cietumā viņam šo muldēšanu izdzīs no galvas. Vīrs vesels kā zirgs, simulē, turklāt palaiž muti un ņirgājas par savu priekšniecību. Viņš domā, ka mēs esam atnākuši pakavēt viņam laiku, ka karš ir joku dzīšana un blēņošanās. Pagaidiet, Šveik, gan jums garnizona cietumā -parādīs, ka karš nav vis nekādi kumēdiņi. Un, kamēr kancelejā dežūrējošais virsnieks brēca uz Šveiku, ka tādi tēviņi esot nošaujami, augšā, slimnīcas telpās, komisija likvidēja simulantus. No septiņdesmit pacientiem paglābās tikai divi: viens, kam granata bija norāvusi kāju, un otrs, kam patiešām bija gangrena.

Viņa runa bija saturā īsa, toties izpušķota ar visdažādākajiem lamu vārdiem. Viņš, ārsts, gan tam neticot un domājot, ka visus simulantus gaidot karātavas. Kāds jauns kara ārsts, pagaidām vēl tīra un nesamaitāta dvēsele, lūdza štaba virsārstam atļauju teikt dažus vārdus. Viņš runāja vāciski. Viņš ilgi skaidroja, ka ikvienam no tiem, kas tagad atstājot slimnīcu, lai pievienotos saviem pulkiem frontē, esot jābūt uzvarētājam un bruņiniekam.

Viņš esot pārliecināts, ka bijušie slimnieki veikli rīkošoties ar ieročiem kaujas laukā un būšot godīgi cilvēki tiklab karadienestā, kā privātā dzīvē, ka viņi būšot neuzveicami karotāji un, atcerēdamies Radecka un Savojas Eižena [24] slavu, ar savām asinīm padarīšot auglīgus monarchijas plašos slavas laukus un būšot cienīgi veikt vēstures uzticēto uzdevumu. Ar vislielāko drosmi, netaupot savas dzīvības, viņiem esot jādodas uz priekšu zem savu pulku sašautajiem. No šiem plukatām neiztaisīs karavīrus ne Radeckis, ne tas jūsu Savojas princis Eižens. Jūs varat runāt velnu vai eņģeļu mēlēs, tas viss vienalga. Viņi visi viena banda. Šveiks garnizona cietumā Pēdējais patvērums tiem, kas negribēja iet karā, bija garnizona cietums. Es pazinu kādu ārštata skolotāju, kuram kā matematiķim vajadzēja nokļūt artileristos un šaut ar lielgabalu, bet viņš nozaga kādam virsleitnantam pulksteni, lai tādā kārtā iekļūtu garnizona cietumā. To viņš izdarīja pilnīgi apzinīgi.

Kā nopelnīt tiešsaistē no mājām bināro opciju signāli, kas darbojas iota kriptovalūtas brokeris bināro opciju reālie stāsti bitcoin ieguldot sākot tirdzniecība ar bitcoin automātiski alkohols man palīdz tirgot kriptogrāfiju.

Karš viņam neimponēja un nevilināja viņu. Vispirms pārbaudīja viņa gara spējas un, kad viņš paskaidroja, ka zadzis iedzīvošanās nolūkos, viņu aizsūtīja uz garnizona cietumu. Cietumā daudzi sēdēja par zādzībām vai blēdībām, tur bija ideālisti un neidealisti, cilvēki, kas karu uzskatīja par ienākumu avotu, — dažādi intendanturas apakšvirsnieki aizmugurē un frontē, kas blēdījās kā ar uzturu, tā ar algām, tāpat arī mazie zagļi, kas bija tūkstoškārt godīgāki par tiem tēviņiem, kuri. Garnizona cietumā atradās arī kareivji par dažādiem tīri militāriem noziegumiem: disciplīnas pārkāpumiem, sacelšanās mēģinājumiem, dezertēšanu. Pavisam īpatnēja grupa bija politiķi: astoņdesmit procenti no viņiem bija pilnīgi nevainīgi, bet deviņdesmit deviņus procentus no šiem nevainīgajiem tomēr notiesāja. Militāri juridiskais aparats bija lielisks. Tāds tiesas aparats ir katrai valstij pirms vispārēja politiska, saimnieciska un morālā sabrukuma. Bijušās varenības un slavas spožumu uztur tiesas, policija, žandarmi un pērkamo denunciantu banda. Garnizona cietumam piegādāja svaigu materialu arī valsts policija — tādi kungi kā Klima, Slavičeks [25] un Co. Militārā cenzūra uzmanīja korespondenci starp fronti un izmisušajiem mājiniekiem un gādāja šurp korespondences autorus. Žandarmi vilka šurp pat vecus sirmgalvjus, kas sūtīja vēstules uz fronti, un par izteikto mierinājumu vai mājas posta aprakstiem kara tiesa piesprieda viņiem pa divpadsmit gadiem.

No Hradčanu garnizona cietuma, pāri Brževnovai, veda ceļš uz Motolas apmācības laukumu. Pa priekšu kareivju pavadībā soļoja vīrs ar dzelžos saslēgtām rokām, viņam sekoja rati ar šķirstu. Motolas apmācības laukumā atskanēja īsa pavēle: «Anl Feuer! Bet garnizona cietumā svētā trīsvienība — staba profoss :! Slaviks, kapteinis Linharts un feldfebelis Ržepa, kuru sauca ari par «bendi», lieliski veica savu darbu. Cik daudzus viņi piekāva līdz nāvei! Iespējams, ka kapteinis Linharts arī tagad, republikas laikos, ir kapteinis. Būtu tikai jāvēlas, lai viņam ieskaita labākais piecu kriptonauda, ​​ko ieguldīt arī garnizona cietumā nokalpotos gadus. Slavičekam un Klimam valsts policija jau apstiprinājusi viņu stāžu. Ržepa izstājies no kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē un strādā atkal par mūrniekmeistaru. Droši vien viņš republikā ir visādu patriotisku pulciņu biedrs. Staba profoss Slaviks republikas laikā kļuvis par zagli un sēž cietumā. Bija pilnīgi dabiski, ka štaba profoss Slaviks, pieņemdams Šveiku, uzmeta viņam mēmu, pārmetumu pilnu skatienu: «Ja au te esi iekļuvis, tad tev grēku diezgan. Nekas, draudziņ, mēs saldinām dzīvi visiem, kas krituši. Šveiks paoda un piezīmēja: — Ar to es negribētu dabūt pa degunu, tai ir kapsētas smaka.

Mierīgā, nosvērtā valoda profosam bija pa prātam. Kas tev kabatās? Cigaretes vari paturēt, bet naudu dod mums, lai tev to nenozog. Vairāk tev nav? Nemelo, par meliem soda. Vai neredzat, ka kapteinis Linharts pavadrakstā atzīmējis: «Streng behūten, beobachten! Ja kāds iedomājas spuroties pretī, to mēs iesviežam karcerī, ielaužam viņam visas ribas un atstājam guļam, kamēr nosprāgst. Mums ir tiesības tā darīt. Vai atceraties, Ržepa, ko mēs darījām ar to miesnieku? Es viņu spārdīju minūtes piecas ar kājām, kamēr viņam sāka ribas brakšķēt un nākt asinis pa muti. Cik vienā stundā var nopelnīt tirdzniecības bināros opcijas tomēr viņš nodzīvoja vēl desmit dienas. Viņš nebija nobeidzams ne sitams. Tāpat lai dievs tas kungs pasarga, ja tev, žurku ģīmi, ienāktu prātā par kaut ko sūdzēties inspekcijai. Kad ieradīsies inspekcija un jautās, vai tev ir kādas sūdzības, tad tev, seska smaka, jānostājas kā ierindā, jāsalutē un jāatbild: «Padevīgi ziņoju, ka nav, esmu pilnīgi apmierināts! Sešpadsmitajā Šveiks sastapa deviņpadsmit vīrus apakšbiksēs. Ja apakšbikses būtu tīras un logos nebūtu režģu, tad pirmajā mirklī varētu domāt, ka šie ļaudis sapulcējušies alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs priekštelpā.

Feldfebelis Ržepa nodeva Šveiku «cimrkomandantam», bārdainam dēlietim atpogātā kreklā. Viņš uzrakstīja Sveika vārdu uz papīra strēmeles, kas karājās pie sienas, un sacīja viņam: — Rīt mums būs teijateris. Mūs vedīs uz baznīcu klausīties dievvārdus. Mēs, visi apakšbikšaiņi, stāvam taisni zem kanceles. Tie tik būs kumēdiņi! Kā visos cietumos un pārmācības namos, tā arī garnizona cietumā baznīciņa bija ļoti iemīļota vieta. Ne jau tāpēc, ka piespiesta baznīcas apmeklēšana tuvinātu arestantus dievam vai viņi apgūtu kādus tikumus. Par tādām aplamībām nevar būt ne runas. Dievkalpojumi un svētrunas bija jauka izklaidēšanās garnizona cietuma arestantu dzīvē. Galvenais bija nevis tuvošanās dievam, bet cerība atrast gaitenī vai pagalmā kādu nomestu papirosa vai cigara galu. Dievu pilnīgi atstūma pie malas mazs cigara galiņš, kas mētājās spļaujamtraukā vai vāļājās zemē putekļos. Šis mazais, smirdošais priekšmets guva uzvaru ir pār dievu, ir pār dvēseles atpestīšanu. Kas tie bija par smiekliem, kad viņam dažreiz paslīdēja kāja un viņš ar visu kausu, ar svēto kriptovalūtas tiešraides tirdzniecība vai mišu grāmatu nogāzās gar zemi un skaļi apvainoja no arestantu vidus izraudzīto. Viņam šai izrādē bija piešķirta atbildīga loma, un viņš to tēloja ar baudu. Feldkurats Oto Kacs, tipisks armijas garīdznieks, bija ebrejs.

Tas nav nekas sevišķs. Archibiskaps Kons arī bija ebrejs un turklāt Machara [29] draugs. Kacs bija beidzis tirdzniecības akadēmiju un iestājies karadienestā kā brīvprātīgais. Viņš kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē labi pazina vekseļu tiesības un tā prata rīkoties ar vekseļiem, ka firma «Kacs un Co» gada laikā varen smalki un izdevīgi nobankrotēja un vecais Kaca kungs, iepriekš izdarī jis ar savu kreditoru kapitalu dažas visai interesantas kombinācijās, bez kreditoru un sava kompanjona ziņas aizlaidās uz Ziemeļameriku, kamēr viņa kompanjons bija spiests aizlaisties uz Argentinu. Kad nu jaunais Oto Kacs tik nesavtīgi bija sadalījis starp Ziemeļameriku un Dienvidameriku firmu «Kacs un Co», tad viņš nokļuva tāda cilvēka situācijā, kam nav ko mantot, kas nezina, kur kriptovalūtu tirdzniecības kursi savu galvu, un kam atliek vienīgi iestāties aktivajā karadienestā. Bet pirms tam brīvprātīgais Oto Kacs bija izgudrojis teicamu joku. Viņš likās kristīties. Viņš griezās pie Kristus, lai tas palīdz viņam taisīt karjeru, un bija pilnigi pārliecināts, ka tas ir vienkāršs veikala darījums starp viņu un dieva dēlu. Kacu svinīgi kristīja Emauas klosterī.

 1. Ieguldot blokķēdē, nevis kriptogrāfijā
 2. ServantesSpānijas rakstnieks renesanses.
 3. Krietnais kareivis ynvkpov.liktenzimes.lves kars - Jaroslavs Haseks by firmaartcom - Issuu
 4. Dubultstandarti šeit jau sen ir izmantoti.
 5. Forex trading education latvija bitcoīns kā jauns ieguldījums, ja nu es ieguldu bitcoin
 6. Labākais bitcoin tirdzniecības robots 2021

Pats paters Albans iemērca viņu kristāmajā traukā. Virsnieka pārbaudījumus viņš izturēja labi, un jaunais kristietis Oto Kacs palika armijā. Sākumā viņam likās, ka viss iet labi, un viņš pat gribēja iestāties kara akadēmijā, bet kādu dienu piedzērās, iestājās klosterī un apmainīja zobenu pret mūka tērpu. Viņš devās audiencē pie archibiskapa Hradčanos un ar tā palīdzību iekļuva garīgajā seminārā. Pirms iesvētīšanas viņš piedzērās līdz nesamaņai kādā visai smalkā lokālā ar «sieviešu kārtas personālu» un no šīm dzīrēm devās uz iesvaidīšanu. Pēc tam viņš ieradās savā puikā pēc protekcijas un, kad bija iecelts par feldkuratu, nopirka zirgu, jādelēja pa Pragas ielām un nepalaida garām nevienas sava pulka virsnieku dzīres. Uz kāpnēm viņa dzīvokļa priekšā ļoti bieži atskanēja neapmierināto kreditoru lamas. Viņš veda mājās ielasmeitas vai arī sūtīja pēc tām savu kalpotāju.

Viņš ļoti labprāt spēlēja kārtis, un klīda baumas, ka viņš blēdījoties kāršu spēlē, taču nevienam nebija izdevies pieķert feldkuratu, ka viņš sava tērpa platajā piedurknē slēpj dūzi. Virsnieku aprindās viņu dēvēja par «svēto tēvu». Svētrunas viņš nekad negatavoja iepriekš, ar ko atšķīrās no sava priekšgājēja, kas kā ieguldīt bitcoin no austrālijas apmeklēja garnizona cietumu. Tas bija sirdzis ar neatvairāmām iedomām, ka garnizona cietumā ieslodzītos iespējams labot ar pamācībām no kanceles. Cienījamais dvēseļu gans bija dievbijīgi valbījis acis un skaidrojis arestantiem, ka nepieciešams reformēt likumus par ielasmeitām un nelaulātām mātēm, un penterējis par ārlaulības bērnu audzināšanu.

Turpretim par feldkurata Oto Kaca svētrunām visi jau iepriekš jūsmoja. Tas bija svinīgs brīdis, kad sešpadsmito kameru ieveda baznīcā vienās apakšbiksēs, jo apģērbšana bija saistīta ar risku, ka kāds varētu pazust. Divdesmit baltbikšus novietoja zem kanceles kā eņģe us. Daži no viņiem, kam bija uzsmaidījusi laime, gremoja ceļā uzlasītos cigāru galus, jo viņiem nebija kabatu, kur tos paglabāt. Atkārtojiet, ko teikšu! Ei tu tur aizmugurē, nešņauc degunu saujā, tu atrodies dieva templī! Ka nelieku iebāzt tevi karcerī, sasodīts! Nu, jūs plikadīdas, yai neesat aizmirsuši tēvreizi? Pamēģināsim … Es jau zināju, ka nekas prātīgs alan meistari kriptogrāfijas tirgotājs.

Vai jums prātā tēvreize, — jā, sagrūst rīklē divas porcijas gaļas ar pupām, pierīties, nolikties uz vēdera. Vai nav tiesa? Viņš paskatījās no kanceles lejup uz divdesmit baUbikšiem, kas lieliski uzjautrinājās tāpat kā pārējie. Aizmugurē spēlēja «aizdošanu» — Nekas, diezgan interesanti, — Šveiks pačukstēja savam kaimiņam, kas tika turēts aizdomās, ka par trim kronām nocirtis ar cirvi savam biedram visus vienas rokas pirkstus, lai viņš atbrīvotos no karaklausības. Feldkurats patiešām bija labā omā. Pats nezinādams, kāpēc, viņš nemitīgi liecās lejup pāri kancelei, tik tikko nenoveldamies zemē. Tad dziediet man līdz! Viena šķista meičiņa Man par visām mīļāka. Ne jau viens pie viņas iemu, — Tūkstošiem tur dodas ciemā. Tūkstošiem tai apkārt griežas. Cits pēc cita klāt tai spiežas. Un šī zelta meičiņa — Tā ir svētā Mari ja. Es to apgalvoju no šās svētās vietas, jo dievs ir kaut kas tāds, kas no jums nemaz nebaidās un kas jums tā. Jo jūs negribat pievērsties Kristum, bet mīļāk staigājat pa ērkšķaino grēku ceļu. Viņš ir kārtīgi pietempies, — Sveika kaimiņš priecīgi čukstēja. Feldkurats nožagojās. Tā kunga žēlsirdība jūs nepavadīs jūsu ceļos, dieva mīlestības dvesma jūs neaplidos, jo mīļajam dievam tādi nelieši bijuši nebijuši. Vai jūs dzirdat, jūs tur tais apakšbiksēs?

Divdesmit baltbikšu paskatījās augšup un kā vienā balsī atsaucās: — Padevīgi ziņojam, ka dzirdam. Bet tu, ēzeli, tur aizmugurē nežāksties, ka nesapūdēju tevi karcerī! Un jūs tur apakšā nedomājiet, ka esat krogā! Dieva žēlsirdība ir bezgalīga, bet viņš to piešķir tikai godīgiem ļaudīm, nevis cilvēku sabiedrības atkritumiem, kas neievēro ne viņa likumus, ne karaklausības reglamentu. To es gribēju jums pateikt. Jūs neprotat lūgt dievu, jūs domājat, ka baznīcu apmeklēt ir kaut kas jocīgs, ka te ir teātris vai kinematogrāfs. To es jums izdzīšu no galvas, lai jūs nedomātu, ka esmu ieradies jūs uzjautrināt vai smīdināt. Es jūs visus ieslodzīšu karcerī, to es jums izdarīšu, suņa gabali. Es te šķiežu ar jums laiku un redzu, ka tas ir pilnīgi veltīgi; ja te būtu pats feldmaršals vai archibiskaps, arī tad jūs nelabotos un nepaceltu savas sirdis uz to kungu. Un tomēr kādreiz jūs atcerēsieties mani, ka esmu vēlējis jums tikai labu. Starp divdesmit baltbikšiem atskanēja šņuksti. Šveiks bija sācis raudāt. Feldkurats pavērās lejup. Tur stāvēja Šveiks un ar dūrēm slaucīja asaras. Pārējie raudzījās viņā līksmi kriptogrāfijas tirdzniecības veicināšanas vietne atzinīgi.

Viņš raud. Neraudi, es tev saku, neraudi! Tu gribi laboties? Tas tev, brāl, tik viegli vis neizdosies. Tagad tu raudi, bet, kad atgriezīsies, savā kamerā, tad būsi tāds pats nelietis kā iepriekš. Tev vēl daudz jādomā par dieva bezgalīgo mīlestību un žēlsirdību, daudz kādi ir veidi kā nopelnīt naudu tiešsaistē, lai tava grēcīgā dvēsele atrastu to īsto ceļu, kas tai staigājams. Nupat mēs redzējām, ka lej asaras kāds, kas grib atgriezties, bet ko darāt jūs, pārējie? Gluži nekā. Skat, kur viens kaut ko valsta pa muti, it kā viņa vecāki būtu bijuši. Vai tad jūs nevarat kasīties mājās, vai tas jums jādara dievkalpojuma laikā? Staba profosa kungs, jūs tiešām neprotat uzturēt kārtību. Jūs taču esat karavīri, nevis kādi civili plenči, tāpēc uzvedieties, kā karavīriem pieklājas, kaut arījiīs esat baznīcā. Piķis un zēvele, meklējiet dievu, utis meklēsiet mājās! Ar to es beidzu, jūs padauzas, un prasu, lai dievkalpojuma laikā jūs uzvestos godīgi, nevis tā kā pagājušo reizi, kad aizmugurē daži pret valsts veļu iemainīja maizi un dievgalda laikā to aprija. Feldkurats nokāpa no kanceles un iegāja sakristejā, kur viņam sekoja profoss. Feldkurats ērti sēdēja uz galda un tina cigareti.

Kad ienāca Šveiks, viņš uzrunāja: — Tātad te jūs esat. Es jau esmu visu apsvēris un domāju, ka būšu jūs pareizi novērtējis, vai saproti, blēdi? Viņš nolēca no galda, nostājās zem Fransuā de Sala [33] melancholiskā portreta un, raustīdams Šveiku aiz pleciem, sauca: — Atzīsties, nekrietneli, ka tu raudāji joka pēc! Arī Fransuā de Sals jautājoši vērās no svētbildes lejup Sveikā. No otras puses Sveikā mulsi raudzījās kāds moceklis. Viņam pakaļā bija iecirsti zāģa zobi, un kādi nezināmi romiešu algotņi cītīgi vilka zāģi. Mocekļa sejā nebija saskatāmas ne ciešanas, ne apskaidrība, ne svētlaime. Kungi, ko jūs darāt ar ntani? Es redzēju, ka jūsu runai trūkst atgriezta grēcinieka un ka jūs veltīgi gaidāt to. Tāpēc es gribēju sagādat jums prieku, lai jūs nedomātu, ka pasaulē nav vairs godīgu cilvēku, un gribēju arī pats sevi iepriecināt, lai man kļūtu vieglāk ap sirdi.

Feldkurats pētīdams lūkojās Sveika vientiesīgajā sejā. Saules stars sāka rotāties uz Fransuā de Sala drūmā attēla un silti apspīdēja samulsušo mocekli pie pretējās sienas. Viņš sāka žagoties. Padevīgi ziņoju, feldkurata kungs, ka esmu un arī neesmu ieskaitīts No baznīciņas plūda šurp harmonija skaņas, jo ērģeļu nebija. Kāds par dezertēšanu ieslodzīts skolotājs spēlēja visgaudīgākās baznīcas meldijas. Kopā ar feldkurata žagām šīs skaņas saplūda kādā līdz šim nepazīstamā doriešu toņkārtā.

Man vispār neveicas. Vispirms ir pārskats par katru runātāju, kam seko turpmāka vērtēšana un perspektīva. Pēc šī pārskata izlasīšanas noteikti cik vienā stundā var nopelnīt tirdzniecības bināros opcijas manu papildu KEF T foto profilu. Frekvences reakcija: no 80Hz līdz 30kHz. Jutība: 91 dB uzstādīts uz sienas88db montāžas statnis.

Tas norāda, cik skaļi skaļrunis atrodas viena metra attālumā ar viena vata ieeju. Maksimālais SPL skaņas spiediena līmenis izeja db. Pretestība: 8 omi. Strāvas padeve: 10 līdz vati. Crossover Frequency: 1. Enclosure Type: Sealed. Savienotāja tips: ievietojiet ar skrūvi. Svars: 3,3 lbs Izmēri: 5,5 H x 23,6 W x 1,4 D collas. Montāžas iespējas: pie skaitītāja, uz sienas. Finish Options: Black. Enclosure Type: Sealed Savienotāja tips: ievietojiet ar skrūvi. Svars: 3,3 lbs Izmēri: 23,6 H x 5,5 W x 1,4 D collas. Jutība: 90 dB uzstādīts uz sienas87 db montāžas statnis.

Svars: 2,2 lbs Izmēri: 13,0 H x 5,5 W x 1,4 Galvenā cfd pieteikšanās collas. Šeit ir T-2 zemfrekvences funkcijas un specifikācijas, kas tiek nodrošinātas ar KEF T skaļruņu sistēmu. Zemfrekvenču skaļrunis : Strāvas padeves slēdzenes sabvūferis ar 10 collu bitcoin investīcijas pirms desmit gadiem. Frekvenču diapazons : 30Hz - Hz Zemfrekvences filtrs: fiksēts pie Hz pārveidojot visus pieejamos pārbīdes iestatījumus, kas pieejami pie mājas kinoteātra uztvērēja.

Jaudas izeja: vati RMS nepārtrauktā jauda - D klases pastiprinātājs. Fāze: pārslēdzams uz parasto 0 vai reverso grādu - sinhronizē sub-skaļruņa iekšējo kustību ar citu skaļruņu sistēmu in-out kustību. Palielina zemo frekvenču relatīvo izejas līmeni ar 40Hz vai mazāku. Savienojumi: 1 RCA līnijas ievade, maiņstrāvas strāvas kontaktligzdas. Izmēri: 15 collu H x 14,6 collas W x 7 collas D. Svars: 28,6 lbs. Apdare: melna. Salīdzināšanai izmantota skaļruņu sistēma: EMP Tek E5Ci centrālo kanālu skaļrunis, četri E5Bi kompaktie plauktu skaļruņi kreisajam un labajam pamatvirzienam un apkārtnei, kā arī ES10i vatu strāvas skaņas frekvenču skaļrunis. KEF T sistēmas izpakošana un uzstādīšana bija ļoti vienkārša. Skaļruņi ir tik plāni, ka, atverot kastīti, jūs domājat, ka jūs meklējat skaļruņu grilu kārbu. Tomēr, iekraujot individuāli ieturētās "grilas" no kastes, ir skaidrs, ka tie ir runātāji.

Tie ir labi noslēgti, lai pasargātu tos no kuģošanas postījumiem. Arī piegādāti ir galda stendi grīdas stendi ir obligātiun skaļruņi arī var tikt piestiprināti pēc sienas, ja nepieciešams papildus nepieciešamas skrūves. Galdu stendu pievienošana ir ļoti vienkārša. Centrālā kanāla skaļrunis stāv tikai uz priekšu skatiet fotoattēluun tikai divas skrūves, lai saliktu priekšējo un apkārtējo skaļruņu statņus, un tikai viens skrūve, lai piestiprinātu statīvus pie skaļruņiem sk.

Tomēr, papildus skaļruņu spraigumam, ir pamanāms tas, ka trūkst spraudkontaktu vai pieskārienu skaļruņu savienojumu, taču neuztraucieties. Skaļruņu savienojumi faktiski ir iegremdēti skaļruņu profilā sk. Ir divi caurumi viens sarkans - pozitīvs, viens melns - negatīvs. Caurumi var izskatīties mazi, bet man bija iespēja izspiest 16 metru stiepli. Lai pievienotu skaļruņu vadu, vispirms atskrūvējiet iegultās skrūves, izmantojot abas Allen atslēgas, kas atrodas kastē, ievietojiet skaļruņu vadu un pēc tam atkārtoti skrūves.